O nas

Stocznia Craft Yachts Poland , to nikt inny jak zespół ludzi którzy kochają wielką wodę i są bezpośrednio z nią związani.

Morza, jeziora i oceany , nie są nam obce, dlatego też przyszedł czas na kolejne wyzwania jakimi są łodzie motorowe i wszystkie podzespoły jakie są z nimi związane. Produkty, które dla Państwa projektujemy, budujemy i designersko wykonujemy z pasji do yachtingu.

 

Jesteśmy członkami POLBOAT, który wspiera polski przemysł jachtowy. POLBOAT tworzą stocznie, producenci i dystrybutorzy osprzętu, sektor mediów, organizatorzy targów oraz osobistości związane z przemysłem jachtowym.

 

W jachty i łodzie wkładamy całe serce i tworzymy dla Państwa produkt jakiego sami byśmy oczekiwali . Cechujemy się szeroką wiedzą i doświadczeniem w branży. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i zawsze jesteśmy szczerzy wobec niego . Służymy pomocą już od pierwszych faz projektu, aż do momentu wyposażenia. Przemyślana aranżacja wnętrza oraz staranny dobór materiałów wykończeniowych oraz wyposażenia technicznego dają gwarancje udanych i radosnych wakacji. W pracach nad naszymi łodziami uwzględniliśmy nie tylko własne doświadczenie, ale też wiedzę zdobytą przez innych użytkowników łodzi motorowych. Nasz zespół składa się z samych specjalistów, którzy czuwają nad tym aby produkt, który wyjeżdża ze stoczni Craft Yacht Poland zadowolił nawet najbardziej wymagających klientów. Efekt finalny na pewno zaskoczy. Ze szczególną uwagą dbamy o obsługę klienta. Na naszych łodziach gwarantujemy nieograniczony komfort i bezpieczeństwo. W naszym nowoczesnym parku maszynowym, produkujemy wszelkie podzespoły do statków pełnomorskich, śródlądowych, jachtów, żaglówek, oraz naszych pereł tj. łodzi motorowych i houseboat. 

Realizujemy Państwa marzenia , to jest nasz cel - budowa prawdopodobnie najlepszej łodzi na świecie. 
 My – gwarantujemy komfort. 
Ty – wybierasz model łodzi w jakiej najlepiej będziesz się czuł …Ty i Twoja rodzina.  

Nasze łodzie są dla ludzi o podobnych zainteresowaniach do naszych . 
Dzikie plaże, skandynawskie klify, szumiące tatarakiem jeziora to dla tych przeżyć i wielu wspomnień powstają nasze łodzie. Jeżeli kochasz aktywny wypoczynek i chcesz łowić ryby na otwartych wodach mórz i jezior, być może pływać na wakeboard, opalać się tam gdzie jesteś Ty, woda i słońce, skakać do krystalicznie czystej wody, a o zachodzie słońca delektować się lampką wina. 

Pomożemy Ci zrealizować marzenia….. Projektujemy, budujemy, realizujemy, dostarczamy do Ciebie. 

 A Ty?.....Ty zaplanuj wypoczynek już dziś…. 

Czarterujemy  produkowane przez Nas jachty Santa Pola, San Miguel, Santa Tijo, od 2020 roku kolejne jachty do czarteru na Wielkich Jeziorach Mazurskich